Презентація НОВОГО BMW Х5 i BMW 4 СЕРІЇ у "Валері М"
13.11.2013

В офіційного дилера BMW “ВАЛЕРІ М” 6-го листопада відбулась презентація прем'єр Міжнародного Франкфуртського Автосалону 2013 — двох нових автомобілів BMW Х5 і BMW 4 СЕРІЇ.

Були представлені нові динамічні, норовливі і незрівнянно естетичні автомобілі BMW, створені для справжніх цінителів швидкості. Наші гості презентації переконалися у цьому особисто.

 Новий BMW X5 - це третє покоління успішної моделі класу SAV (Sport Activity Vehicle) в світі і одна із найважливіших моделей BMW в Україні.

Вадим Литвинюк, керівник відділу продажу автомоблів BMW “ВАЛЕРІ М”: “Сьогодні ми презентуємо нову модель Х5, яка є досить популярною, і підкорює серця поціновувачів BMW. Ця модень — неперевершена. У неї інший дизайн, інший двигун, це практично інший автомобіль. Х5 є для нас дуже важливим автомобілем, адже він завжди користувався попитом і я думаю, що ті автомобілі, що ми представляємо публіці сьогодні, також будуть не менш затребувані.”

 Ще одна новинка вечора презентації в модельній лінійці BMW в Україні - BMW 4 серії. Це повністю нова модель представлена в кузові Купе. У порівнянні з попередником новий BMW 4 серії Купе отримав подовжену колісну базу, більш широку колію і занижене положення кузова. Завдяки цьому центр ваги розташований на висоті менше 500 міліметрів - це найнижчий центр ваги в сучасному модельному ряду BMW. У результаті новий BMW 4 серії Купе став одним із найспортивніших серійних автомобілів в лінійці BMW. Він задає нові стандарти в галузі динаміки руху у своєму сегменті.

 7-го листопада всі охочі мали змогу відчути драйв і неповторність нового BMW Х5 протестуваввши даний автомобіль.

Вечір презентації новинок німецького автопрому був наповнений джазовими мотивами від відомого піаніста і композитора Олексія Боголюбова і його джаз-бенду, а також приємним спілкуванням з людьми, для яких BMW значно більше, аніж просто автомобіль.

 

Всі фотографії із заходу у нашому Facebook альбомі.

 

Отримати більш детальну інформацію про нові BMW Х5 і BMW 4 СЕРІЇ можна у офіційному дилерському центрі BMW “ВАЛЕРІ М”: м. Рівне, вул. Київська, 101а, тел.: (0362)64-20-54

Керуйте тим, що надихає!


Повернутися до списку

Інші новини

18.06.2021
31.12.2020
14.08.2020