Новий BMW 3 серії Гран Туризмо
27.02.2013

Поява нового BMW 3 серії Гран Туризмо означає розширення успішної лінійки моделей BMW 3 серії, яка тепер включає в себе ще одну нову, інноваційну концепцію. Третій тип кузова в даному сімействі моделей об'єднує в собі динамічну, спортивну генетику седана з практичністю і універсальністю автомобіля в кузові Турінг. Ці якості поєднуються з відчутним зростанням місткості і комфорту. У візуальному відношенні Гран Туризмо відрізняється естетичною привабливістю автомобіля класу люкс і емоційною насиченістю. Автомобіль виділяється в транспортному потоці і дарує задоволення від водіння, яке за яскравістю не поступається враженням від його зовнішності. Все це дозволяє з упевненістю назвати нову модель Гран Туризмо втіленням елегантного автомобіля бізнес-класу і, разом з цим, динамічного, комфортного автомобіля для далеких поїздок.

Відмінними елементами характерної зовнішності BMW 3 серії Гран Туризмо є фамільні риси марки BMW, четверо дверей з безрамними вікнами, плавно спадаюча лінія даху, характерна для автомобілів-купе, а також великі двері багажника з функцією автоматичного відкривання і закривання. Активний задній спойлер забезпечує візуальну легкість і збільшує силу притискання на високих швидкостях. У порівнянні з BMW 3 серії Турінг новий BMW 3 серії Гран Туризмо на 200 мм довший, на 81 мм вище і має збільшену на 110 мм колісну базу. Разом з тим продумане використання пропорцій, поверхонь і ліній дозволяє з першого погляду безпомилково вгадати в BMW 3 серії Гран Туризмо нового представника модельного ряду BMW 3 серії.

Вражаючий комфорт на дальніх поїздках і унікальна атмосфера
Габарити салону дозволяють всім пасажирам BMW 3 серії Гран Туризмо, зручно влаштувавшись на сидінні, насолодитися дивним відчуттям простору і незвичайною свободою рухів. Сидіння переднього і заднього рядів розташовуються на 59 мм вище, що забезпечує чудовий огляд та істотно підвищує комфортність посадки і висадки. Крім того, салон BMW 3 серії Гран Туризмо відрізняється збільшеним запасом простору в області голови. Збільшення обсягу простору особливо відчутно на задньому ряду сидінь - в порівнянні з BMW 3 серії Седан і Турінг запас вільного простору в області ніг збільшений на 70 мм в довжину, завдяки чому за своєю просторністю задня частина салону відповідає автомобілю класу люкс. Затишний салон характеризується особливими дизайн-формами, кольоровою гамою і матеріалами обробки, формуючи атмосферу, що дозволяє пасажирам подорожувати як на великі, так і на малі відстані з однаково високим ступенем комфорту.

Продумана організація багажного відсіку
Збільшення габаритів автомобіля відбилося і на багажному відсіку, обсяг якого становить 520 л, що на 25 л перевищує аналогічний показник BMW 3 серії Турінг. Доступ в багажний відсік спрощується за рахунок великого вантажного отвору і великої висоти відкривання задніх дверей. Вражаючу функціональність BMW 3 серії Гран Туризмо підкреслюють практичні елементи, що входять в стандартну комплектацію. Серед них можна назвати спинки задніх сидінь, роздільно складаються в співвідношенні 40:20:40, зі підголовниками, що складаються і регулюванням кута нахилу (функція зміни обсягу багажного відсіку), а також двокомпонентну
багажну полицю. Завдяки широким можливостям організації доступного простору солідний об'єм багажного відсіку можна використовувати безліччю різних способів. Багажне відділення стає ще більш зручним у використанні завдяки таким практичним елементам, як кріплення для фіксації сіток або джгутів, багатофункціональні гачки, а також розташований під підлогою додатковий речовий відсік. Світлодіодні смуги, що висвітлюють багажне відділення, підкреслюють преміальний статус BMW 3 серії Гран Туризмо.

Типовий представник сімейства BMW 3 серії: функціональна елегантність, три варіанти оснащення.
Чудова якість матеріалів обробки і найвищий рівень виконання є важливою складовою атмосфери, що панує в салоні BMW 3 серії Гран Туризмо. Новинку сімейства BMW 3 серії можна замовити в стандартній комплектації, а також з пакетами зовнішньої і внутрішньої обробки Sport Line, Luxury Line або Modern Line, пропонованими в якості опцій, або з М спорт пакетом, який надійде в продаж з липня 2013 року.
Спочатку лінійка двигунів BMW 3 серії Гран Туризмо включає в себе три бензинових і дві дизельні силові установки.
На момент початку продажів BMW 3 серії Гран Туризмо клієнтам буде пропонуватися п'ять потужних, технічно досконалих і економічних двигунів потужністю від 105 кВт/143 л. с. до 225 кВт/306 к.с. У конструкції всіх цих двигунів застосовується технологія BMW TwinPower Turbo. Лінійка бензинових силових установок включає в себе шестициліндровий бензиновий двигун-флагман, встановлюється на модель BMW 335i Гран Туризмо, а також два чотирициліндрових двигуна, якими оснащуються моделі BMW 328i Гран Туризмо і BMW 320i Гран Туризмо. Під капотом моделей BMW 320d Гран Туризмо і BMW 318d Гран Туризмо знаходяться дволітрові дизельні силові установки.
Потужність передається на задні колеса за допомогою шестиступінчастої механічної коробки передач, яка встановлюється в стандартній комплектації. В якості додаткового обладнання для моделей з будь-якими з перерахованих вище двигунів компанія BMW пропонує інноваційну восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Обидві коробки передач підтримують функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна, що дозволяє ефективно економити паливо.
Сучасна технологія конструкції підвіски, в якій застосовується велика кількість легкосплавних компонентів, система рульового управління з електропідсилювачем, точно збалансований розподіл навантаження між осями (50:50) і жорсткий легкий кузов забезпечують чудову керованість, високий ступінь маневреності і точності. Завдяки подовженій колісній базі (+110 мм), більшому діаметру коліс і новий BMW 3 серії Гран Туризмо відрізняється чудовою курсовою стійкістю і комфортом у далеких поїздках.

Програма BMW EfficientDynamics
Крім дивовижної практичності та спортивної динаміки новий BMW 3 серії Гран Туризмо відрізняється також неймовірною економічністю. Вплив стратегії BMW EfficientDynamics проявляється майже в кожному елементі нової моделі. Відмінні показники ультраекономічних бензинових і дизельних двигунів забезпечують основу економічності і динамічноті автомобіля. Наступна ланка ланцюга, що додатково підвищує економічність і динамічність, - ретельно продумана легковагова конструкція BMW 3 серії Гран Туризмо і оптимізована аеродинаміка (включаючи повітряні шторки, аеродинамічні дифузори в передніх крилах і активний задній спойлер). Злагоджена робота інших систем і функцій, наприклад, автоматичної зупинки і запуску двигуна, рекуперації енергії гальмування, а також включення і виключення допоміжних компонентів за необхідностю, забезпечують низьку витрату палива і рівень вихлопу BMW 3 серії Гран Туризмо. Однак спектр заходів, спрямованих на підвищення економічності, не обмежується перерахованими вище. Є можливість додатково економити до 20 відсотків палива з використанням режиму ECO PRO і нової функції Маршрут ECO PRO.

BMW ConnectedDrive
Широкий вибір систем допомоги водієві і мобільних рішень, які пропонуються в рамках програми BMW ConnectedDrive в стандартній комплектації або в якості додаткових опцій, дозволяють новому BMW 3 серії Гран Туризмо встановлювати стандарти безпеки, комфорту та розважальних систем в своєму сегменті. Одним з нововведень в лінійці BMW 3 серії є повноколірний проекційний дисплей останнього покоління, що відображає потрібну інформацію з високою роздільною здатністю на лобовому склі. Крім численних систем підвищення рівня комфорту і забезпечення безпеки, в новому BMW 3 серії Гран Туризмо реалізовані високоефективні функції зв'язку, що дозволяють підключати зовнішні мобільні пристрої і користуватися різноманітними функціями для доступу до послуг, що надаються на основі інтернет-з'єднання.
Опція BMW Apps і безкоштовний додаток BMW Connected надають доступ до таких функцій, послуг та служб, як соціальні мережі, інтернет-радіо і календар iPhone, карти Google і Panoramio.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019