Надійність автомобілів Mitsubishi: не словом, а ділом!
17.04.2013

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, повідомляє про розширення гарантійної політики та зміни в регламентному технічному обслуговуванні автомобілів Mitsubishi.

Автомобілі Mitsubishi успішно пройшли випробування українськими шляхами і бездоріжжям, підтвердивши свою надійність і високі експлуатаційні характеристики. Якість японських автомобілів і тяга українських водіїв до подолання будь-яких перешкод стали приводом для значного перегляду гарантійної політики Mitsubishi в Україні.

Компанія «Торговий дім - НІКО» йде на безпрецедентний крок у розширенні своїх гарантійних зобов'язань і зміну умов обслуговування автомобілів Mitsubishi в Україні. Для всіх автомобілів Mitsubishi, які були придбані після 1-го квітня 2013 у офіційних дилерів на території України, діють нові умови гарантії.

«Упевненість в якості і надійності автомобілів Mitsubishi дає нам можливість зробити такий важливий крок назустріч нашим клієнтам», - коментує директор департаменту післяпродажного обслуговування Ігор Єременко.

Зміни торкнулися наступних компонентів, які більш не є специфічними і на них поширюється повна гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу:

- Свічки розжарювання;

- Паливні насоси усіх типів;

- Амортизатори.

Також, до гарантійних компонентів тепер належать:

- Сальники і сайлентблоки;

- Різного типу прокладки і ущільнення;

- Ремені балансирних валів.

Таким чином, гарантія на автомобілі Mitsubishi є одним з кращих пропозицій на ринку України, охоплюючи важливі вузли та компоненти, які раніше вважалися деталями, які швидко зношуються.

Також, зміни торкнулися періодичності заміни паливного фільтра в баку на автомобілях з бензиновим двигуном - з 01.04.2013 дана операція перенесена з робіт, які виконуються в обов'язковому порядку, в роботи "за погодженням з Клієнтом", тобто за необхідністю.

За більш детальною інформацією звертайтеся до офіційного дилерського центру Mitsubishi Motors в м. Рівне — ТОВ “Альтра Авто”, що на Київській 101А.

Деталі за тел.: (0362) 62-33-90

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021