Mitsubishi Outlander PHEV знову візьме участь в Asian Cross Country Rally 2014
3.07.2014

Mitsubishi Outlander PHEV вдруге візьме участь у ралі Asian Cross Country Rally. Цей ралі-рейд, що проводиться під егідою Міжнародної автомобільної федерації (FIA), запланований з 9 по 15 серпня, а його маршрут протяжністю 2200 км проходить від Таїланду до Камбоджі. Ралійна команда Two & Four Motor Sports (скор. Two & Four) під керівництвом Кендзі Ісіда буде пілотувати Mitsubishi Outlander PHEV другий рік поспіль. Протягом усього ралі-рейду інженери компанії MMC надаватимуть команді Two & Four технічну допомогу в обслуговуванні автомобіля. Дані та напрацювання, отримані в рамках цього ралі, будуть використані компанією MMC для розробки нових моделей, а також удосконалення поточних.

Ралійний автомобіль Outlander PHEV відрізнятиметься гоночної підвіскою і збільшеним дорожнім просвітом для підвищення позашляхових якостей. Унікальну систему повного приводу S-AWC налаштують для забезпечення кращої передачі тягового зусилля в гоночних умовах. Серед інших удосконалень також варто відзначити установку:

- каркаса безпеки,
- полегшеного капота, двері багажного відділення та деталей салону,
- шноркеля

19Ралі-рейд Азії почнеться з офіційного старту на тайському пляжному курорті в Паттаї 9 серпня (субота). Наступного дня відбудеться фактичний старт, і учасники вирушать долати перший відрізок маршруту від Паттайя до Сакеу. На 12 серпня запланований третій відрізок шляху: учасники опиняться в Камбоджі і проїдуть повз храму Ангкор-Ват, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Для фінішу 15 серпня (п'ятниця) обрано місто Пномпень, столиця Камбоджі. Загальна протяжність маршруту Ралі-рейду Азії 2014 складе 2200 км. На цьому шляху серйозному випробуванню піддадуться позашляхові характеристики та показники надійності автомобілів, оскільки учасникам належить підкорити гори, ліса, болота та броди.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021