Mitsubishi Outlander PHEV завоював «5 зірок» у рейтингу Euro NCAP
10.12.2013

Mitsubishi Outlander PHEV отримав максимальну оцінку безпеки за результатами краш-тесту європейського агентства Euro NCAP. Euro NCAP надає автовласникам реальні результати незалежних оцінок показників безпеки автомобілів, що користуються найбільшим попитом у Європі.

Mitsubishi Outlander PHEV - це гібридна версія середньорозмірного кросовера Outlander, який пройшов краш-тест Euro NCAP минулого року і також завоював 5 зірок. Оскільки гібридна версія є важчою за свого бензинового аналога, усі краш-тести були проведені заново. До того ж, агентство Euro NCAP змінило метод тестування захисту пішоходів з минулого року, у зв'язку з цим випробування капота цієї моделі повторно провели на гібридній версії.

У рамках краш-тесту електропозашляховик показав високі результати за всіма рейтингами рівня захисту. Outlander PHEV набрав 88% за захист водіїв і дорослих пасажирів, 84% за захист пасажирів-дітей, 64% за захист пішоходів, 81% за пристрої забезпечення безпеки.

Найвищі оцінки отримали елементи захисту акумуляторних батарей і захист високовольтної електричної системи, компоненти яких абсолютно не постраждали в ході жорсткого краш-тесту. «5 зірок» отримала і вдосконалена система пом'якшення фронтальних зіткнень, яка також використовується і на бензинових версіях Mitsubishi Outlander.

Максимальні результати тестів для Mitsubishi Outlander PHEV стали можливі завдяки передовим системам безпеки, в першу чергу, системі курсової стійкості (MASC), протибуксувальній системі (MATC), антиблокувальній системі гальм з системою розподілу гальмівних зусиль (ABS + EBD), а також системі допомоги під час екстреного гальмування (EB), які вже доступні у базовій комплектації бензинової версії цієї моделі - Mitsubishi Outlander.

«Останні розробки компанії Mitsubishi спрямовані на підвищення надійності та безпеки своїх автомобілів, тому не дивно, що Outlander PHEV отримав «5 зірок». Гібриди з можливістю підзарядки довели не тільки свою екологічність та економічність, а й високу безпеку в експлуатації», - прокоментував Ярослав Вовк, директор департаменту маркетингу і реклами компанії «НІКО Менеджмент".

Нагадаємо, що вперше гібридний Outlander був презентований ще в минулому році на мотор-шоу в Парижі. У жовтні 2013 року Outlander PHEV був сертифікований в Росії. Питання про постачання цих автомобілів в Україну знаходиться на стадії переговорів.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021