Mitsubishi Motors на Pikes Peak International Hill Climb 2013
26.06.2013

Дворазовий чемпіон Ралі Дакар Хіроші Масуока та шестиразовий переможець Pikes Peak Грег Трейсі об'єднують свої зусилля. Вони сядуть за кермо 2-х новеньких, що щойно пройшли випробування, MiEV Evolution II в Pikes Peak вже на цьому тижні.

"Я був дуже вражений продуктивністю і потенціалом торішнього гоночного автомобіля в Pikes Peak", сказав Масуока, "Але збільшена вихідна потужність, система Super All-Wheel Control (S-AWC) і рівень притискної сили в новому MiEV Evolution II створюють ще більше враження" .

Грег Трейсі з командою також залишилися під враженням від унікального повністю електричного гоночного автомобіля з чотирма двигунами сумарною потужністю в 400 кВт або 536 к.с.: "Я спостерігав за успіхом Mitsubishi Motors на перегонах у Pikes Peak торік і мені випала величезна честь представляти MMNA (представництво Mitsubishi Motors в Північній Америці) і департамент електромобілів в цьому році. Я просто в захваті від того, що показав автомобіль під час випробувань ".

Побудований на базі серійного електромобіля Mitsubishi i-MiEV, MiEV Evolution II має унікальну для електричних транспортних засобів трансмісію з чотирма електромоторами (по одному на кожне колесо), поліпшену систему контролю повного приводу Super All-Wheel Control (S-AWC), карбонове оперення кузова з поліпшеною аеродинамікою і літій-іонні акумулятори високої ємності.

Минулорічний Pikes Peak International Hill Climb був примітний дебютом електромобілів від Mitsubishi Motors зі спеціально створеним гоночним прототипом, який, в руках водія Хіроші Масуока, привів Mitsubishi Motors до почесного другого місця в класі EV (Електромобілі).

Перший Pikes Peak International Hill Climb пройшов в 1916 році, ставши однією з найпідступніших гонок в історії. Дванадцять з половиною миль і 156 зрадницьких поворотів простягаються через скелясті гори в Колорадо, стартуючи на висоті 2,8 км над рівнем моря, з фінішем на висоті 4,3 км над рівнем моря.

Також Mitsubishi Motors буде представлена ??новим кросовером Mitsubishi Outlander, який обраний офіційним автомобілем безпеки на 91-ї Pikes Peak International Hill Climb. Наявні системи активної безпеки Mitsubishi Outlander, роблять його найбільш підходящим кандидатом на цю роль. Разом з двома Mitsubishi Lancer Evolution, Outlander 3-го покоління буде забезпечувати безпеку на щорічному святі швидкості і потужності в Pikes Peak.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до прес-центру імпортера за електронною адресою marketing@niko.ua або по телефону 044 206 00 00.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021