Концепт-кари Mitsubishi Motors: фокус на інновації, екологічність та безпеку
3.12.2013

На 43-му Токійському автосалоні Mitsubishi Motors показала 3 світові прем'єри концепт-карів. Виконані в яскравому футуристичному дизайні, концепти об'єднані єдиною технологією нового покоління - @earth TECHNOLOGY, яка втілює ідеї екологічної відповідальності, передових інформаційних технологій, а також надійності та безпеки.

Mitsubishi Concept XR-PHEV - компактний позашляховик, який передвіщає появу ASX нового покоління.

Спритний, енергійний, Mitsubishi Concept XR-PHEV може похвалитися атлетичними формами та динамічними боковими лініями. Автомобіль оснащений гібридною силовою установкою, що складається з 1,1-літрового силового агрегату та електромотора. Їх сумарна потужність складає 134 кінських сили. При цьому на 100 км шляху концепт Mitsubishi XR-PHEV витрачає тільки 3,5 літра палива. Крім того, автомобіль автоматично вибирає режим водіння в залежності від дорожніх умов.

У концепт карі Mitsubishi Concept AR гармонійно поєднані комфорт і простір мінівена з ходовими якостями позашляховика.

Концепт-кар оснащений так званою «частково гібридною» (mild hybrid) силовою установкою, інтегрованою з 1,1-літровим бензиновим турбованим MIVEC двигуном з системою безпосереднього вприскування. 134 кінських сил мотора функціонують в тандемі з 10 кВт електромотора.

У салоні достатньо місця для 6 пасажирів або 4 пасажирів з багажем. У пасажирів є можливість обертати всі чотири сидіння, щоб комфортно спілкуватися один з одним. Широкий простір для водія та пасажирів дарує відчуття свободи, комфорту та задоволення від водіння.

Mitsubishi Concept GC-PHEV є прообразом флагманського позашляховика Pajero нового покоління з системою постійного повного приводу 4WD. В основі концепту лежить система PHEV. У передній частині автомобіля знаходиться комбінація 3-літрового турбованого бензинового двигуна V6 MIVEC, електромотора та інвертора. У задній частині розташований акумулятор підвищеної ємності. Силова установка працює в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Примітно, що на електромоторі машина може проїхати до 40 км.

Чудова керованість та стійкість на дорозі цієї моделі забезпечена завдяки системі повного приводу S-AWC (Super All Wheel Control).

Mitsubishi Concept GC-PHEV отримав яскраву футуристичну форму і динамічну зовнішність, характерну для позашляховиків.

Коли ви відкриваєте двійчасті двері, перед вами відкривається просторий салон без центральної стійки. Футуристичний інтер'єр відразу ж впадає в очі, пропонуючи абсолютно новий досвід і відчуття від водіння.

Новацією всіх 3-х концептів є передова інформаційна технологія Connected Car (підключений автомобіль). У реальному часі система дозволяє оновлювати статус положення машини, розпізнаючи дорожню ситуацію навколо (світлофори, дорожні знаки, інші машини), і радити водієві як їхати з більшою економією.

Один з інструментів цієї технології втілений в системі Tactical Table (сенсорний стіл) в концепт карі Mitsubishi GC-PHEV. Tactical Table представляє собою інтерфейс з великим сенсорним екраном, розташованим по центру, який акумулює інформацію, внесену пасажирами з Інтернету, а також дані, накопичені самим автомобілем, дозволяючи тим самим створювати і ділитися власними маршрутами.

Технологія Connected Car, втілена в концепті Mitsubishi AR-PHEV, дозволяє вільно і гнучко використовувати простір, створюючи новий метод спілкування. Всі 4 пасажири можуть або спілкуватися, сидячи обличчям до обличчя навколо центральної консолі, або підключитись окремо до Інтернету, доступ до якого забезпечений на кожному пасажирському місці.

Ще одна технологія, яка об'єднує всі 3-и концепти, - це Active Safety Technology, яка включає системи активної безпеки та допомоги водієві, реалізовані через бездротові з'єднання.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021