Компанія Ford представила високотехнологічний та просторий оновлений Edge; Найдосконаліший позашляховик Ford з‘явиться в Європі у 2015 році
26.06.2014

КЕЛЬН, Німеччина, 26 червня 2014 року – компанія Ford Motor представила оновлену модель Ford Edge – високотехнологічного та ексклюзивного позашляховика, що вперше надійде у продаж на ринки Європи у 2015 році.

Edge запропонує нові удосконалені технології в рамках третього етапу плану розширення лінійки позашляховиків для Європи. Він приєднається до середньорозмірного кросовера Kuga та оновленого малого SUV EcoSport.

Автомобіль Edge, вперше представлений у Північній Америці у 2007 році, надав нового розуміння поняттю традиційного позашляховика для всієї автомобільної промисловості, а також заснував та окреслив сегмент кросоверів. Сьогодні Edge – це незмінно популярний у цьому сегменті ринку автомобіль у Північній Америці, де він досяг рекордних обсягів продажів у 2013 році, і модель також присутня на окремих ринках Південної Америки, Росії та Східної Азії, включаючи Китай.

Завдяки оновленому Edge європейське відділення Ford увійде в новий сегмент, пропонуючи клієнтам ексклюзивний, удосконалений, технологічно розвинений та просторий позашляховик. Оновлена модель у конфігурації з чотирма дверима та п‘ятьма сидіннями, що пропонує генетично притаманне задоволення від водіння компанії Ford, уперше на початку наступного року надійде у продаж у Північній Америці, а пізніше у 2015 році з‘явиться на ринках Європи, Південної Америки та Азіатсько-тихоокеанського регіону.

«Оновлений Edge запропонує більше місця для пасажирів, ніж великі позашляховики конкурентів, що коштують набагато більше. Стилізація форми та оздоблення, цілий ряд засобів комфорту та зручності, а також технології безпеки у моделі Edge конкурують з автомобілями преміум-класу в Європі», - переконаний Ролан де Ваард, віце-президент європейського відділення Ford з питань маркетингу, продажів та обслуговування.