Імпортер Mitsubishi Motors представляє оновлений Mitsubishi Pajero Sport
3.09.2013

«ТД-НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, оголошує про початок продажів оновленої версії легендарного рамного позашляховика Mitsubishi Pajero Sport.

Mitsubishi Pajero Sport по праву можна вважати улюбленцем українських водіїв, які не хочуть зупинятися перед перешкодами у вигляді поганих доріг і складних маршрутів. Цей справжній рамний позашляховик завоював повагу і визнання автолюбителів завдяки своїй вражаючій прохідності, надійності та високому рівню безпеки. Про популярність Mitsubishi Pajero Sport серед шанувальників позашляхової їзди свідчать результати продажів: починаючи з 2003 року в Україні було продано більше 10200 автомобілів.

У вересні стартують продажі оновленої версії цього потужного позашляховика, який може стати надійним супутником для любителів активного способу життя. Сувора зовнішність автомобіля в порівнянні з попередником стала більш виразною і по-чоловічому елегантною за рахунок нового переднього бампера і оновленої фальш-решітки радіатора, зберігши при цьому риси істинного вигляду Mitsubishi - простоту форм і чіткість ліній. Mitsubishi Pajero Sport також отримав нові легкосплавні диски, дизайн яких гармонійно доповнює оновлену зовнішність автомобіля. Також, пам'ятаючи про те, що диявол - у деталях, дизайнери Mitsubishi Motors Corporation доповнили вигляд автомобіля прозорим склом «поворотника» в задніх блокфарах.

Зміни також торкнулися і інтер'єру автомобіля. Комфортний і просторий салон тепер може похвалитися новим сучасним дизайном сидінь, які стали ще більш ергономічними і зручними. При необхідності сидіння другого ряду можна легко скласти, перетворюючи зручний п'ятимісний автомобіль в двомісну містку «вантажівку». Естетичні потреби водія повною мірою задовольнить оновлена за рахунок карбонових вставок панель приладів. Також для зручності водія оновлений Mitsubishi Pajero Sport своєму розпорядженні має аудіо систему з дисплеєм і камерою заднього виду (для комплектацій Intense / Ultimate).

Міць Mitsubishi Pajero Sport, підкреслена за рахунок оновленого дизайну, розкривається повною мірою з першої ж хвилини керування автомобілем. Автомобіль оснащений економічним 2,5-літровим турбонаддувним дизельним двигуном з проміжним охолоджувачем і системою повного приводу Super Select 4WD, яка дозволяє змінити паливозберігаючий режим заднього приводу на режим повного приводу на швидкості до 100 км/год. Все це в поєднанні з примусово блокуючимся заднім диференціалом, незалежною торсіонною передньою підвіскою, міцним рамним шасі і низьким центром ваги забезпечує автомобілю відмінну курсову стійкість і високу прохідність за будь-яких дорожніх умов. Крім того впоратися з будь-якими перешкодами допоможе п'ятиступінчаста автоматична коробка передач INVECS II, яка підлаштовується під індивідуальний стиль водіння. Тому Pajero Sport впевнено долає кут в'їзду в 36°, бічний нахил - 45° і брід до 60 см глибиною . Варто відзначити, що Mitsubishi Pajero Sport своєму розпорядженні кращим показником радіусу розвороту в своєму класі - всього 5,6 метра.

В автомобілі застосований широкий ряд заходів, що забезпечують активну і пасивну безпеку водія і пасажирів. Безпеку при пересуванні забезпечують ремені безпеки з інерційними котушками, травмобезппечна рульова колонка, захисні перекладини дверей, що поглинають енергію бічних ударів, жорсткий каркас кузова з високоміцної сталі, створений за технологією RISE, подушки безпеки, що спрацьовують в 2 етапи.

Також у Mitsubishi Pajero Sport оптимізовано гальмівний шлях за рахунок збільшення площі гальмівних дисків. Антиблокувальна гальмівна система ABS з електронною системою розподілу гальмівних зусиль забезпечує рівномірне і ефективне розподілення гальмівних зусиль на кожне колесо, незалежно від завантаженості автомобіля.

Оновлений Mitsubishi Pajero Sport поєднує якості, що полюбилися українським водіям, такі як виняткові позашляхові здібності, відмінну курсову стійкість і плавну їзду зі свіжим новим дизайном і додатковим комфортом. Вірний своїм характером, цей позашляховик позбавить свого власника сумнівів і будь-яких тривог при виборі маршруту, забезпечить високий рівень безпеки і подарує справжню насолоду від водіння.

Більш детальну інформацію про комплектації автомобіля можна отримати на сайті http://www.mitsubishi-motors.com.ua/model/pajero-sport/.

Або звертайтесь до офіційного дилера Mitsubishi Motors "Альтра Авто", що у м.Рівне, вул.Київська 101А, тел.: (0362) 62-33-90.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021