Ford представив новий Focus ST на Фестивалі швидкості в Гудвуді
4.07.2014

Гудвуд, Великобританія 30 червня 2014 р. - Глобальний дебют нового Ford Focus ST відбувся на Фестивалі швидкості в Гудвуді, Великобританія, - в ідеальному місці для демонстрації швидкісної динаміки глобального спорткара.

Новий Focus ST оснащений новими технологіями контролю шасі, переналаштованою підвіскою і рульовим керуванням, а також спеціальними шинами, які забезпечують більш чутливе управління і подарують задоволення від водіння. Крім того, вперше на моделі буде доступний вибір з двох потужних двигунів - бензинового і дизельного.

Вперше Focus ST з дизельним двигуном виводить зручність повсякденної експлуатації і спортивний характер моделі на новий рівень. Це найекономічніший спортивний автомобіль в історії Ford, який має найменший рівень викидів CO2. 2,0-літровий двигун TDCi потужністю 185 к.с. забезпечує розгін з 0 до 100 км / год за 8,1 секунди, має витрату палива 4,4 л/100 км і рівень викидів CO2 114 г / км. *

Клієнти, які віддають перевагу бензиновій версії двигуна, можуть обрати 2,0-літровий двигун EcoBoost потужністю 250 к.с., що забезпечує розгін від 0 до 100 км / год за 6,5 секунди, при витраті палива 6,8 л/100 км і рівень викидів CO2 158 г / км. Обидві версії вперше пропонують технологію Auto-Start-Stop, яка покращує паливну економічність версії з двигуном EcoBoost на 6%.

В Focus ST знайдуть застосування технологічні нововведення, вперше анонсовані цього року для нового Ford Focus - світового бестселера. ** Новий, по-спортивному агресивний Focus ST буде оснащуватися першокласними технологіями зв\'язку та допомоги водієві, включаючи мультимедійну систему SYNC 2.

З моменту першої появи моделі на світовому ринку в 2002 році компанія Ford продала більше 140 000 автомобілів Focus ST в 40 країнах світу.

* Заявлені показники витрати палива і викидів CO2 отримані в ході випробувань, проведених відповідно до вимог Європейських норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з пізнішими поправками до них. Технічні умови по витраті палива і викидів CO2 встановлюються для моделі автомобіля, але не для окремих екземплярів. Застосовані процедури випробувань дозволяють проводити порівняння між різними типами автомобілів і різними виробниками. Крім паливної ефективності автомобіля у визначенні його витрати палива і викидів CO2 визначальну роль відіграє режим водіння, а також інші фактори, які не відносяться до технічних факторів. CO2 є основним парниковим газом, що впливає на процеси глобального потепління. Результати можуть відрізнятися від показників паливної економічності в інших регіонах світу унаслідок відмінностей у циклах їзди і нормативів, використовуваних на цих ринках.

** Ford Focus є найбільш продаваним автомобілем у світі за підсумками 2013 року по даним Ford, отриманим на підставі річного звіту дослідницької компанії Polk.

\"\"

\"\"

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019