BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING - блискучий приклад співпраці.
23.10.2013

Вже більше 20 років головними принципами роботи ательє BMW Individual є найвища якість, традиційне досконалість мистецтва ручної роботи та відповідність найвищим стандартам. Індивідуалізація на вищому рівні почалася в 90-ті роки з виготовлення BMW 750Li за замовленням Карла Лагерфельда. «Ательє BMW Individual - це не просто місце, це - ідея, яка кожного разу реалізується заново завдяки орієнтації на клієнта. Будь-яке уявлення про ексклюзивність стає реальністю», - говорить Фрідріх Нічке, голова правління BMW M GmbH. Тут створюються не лише унікальні екземпляри. У підрозділі BMW Individual з урахуванням особливостей ринків розробляються і доводяться до досконалості спеціальні серії, а також моделі. Прикладом є співпраця з годинниковим будинком Girard Perregaux або з відомим виробником концертних роялів Steinway & Sons. У колекцію BMW Individual входять чудово підібрані до модельного ряду BMW елементи дизайну, в тому числі унікальні кольори і високоякісні варіанти обробки салону.

Прагнення до досконалості.

Спільні проекти з відомими підприємствами розширили межі можливого і одночасно встановили найвищі стандарти ексклюзивності. Новий етап розвитку уособлює BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING. ROBBE & BERKING - одна з найбагатших традиціями мануфактур, які виробляють столове срібло. Кожен продукт - як витвір мистецтва ручної роботи - приносить радість поколінням. «BMW і ROBBE & BERKING об'єднує не тільки любов до елегантним класичним яхт. Ми висуваємо високі вимоги до наших продуктів - і на перший план одночасно з технічними характеристиками виходить задоволення клієнта. Головні ідеї мануфактури - прагнення до досконалості ручної роботи, непідвладні часу елегантність і любов до кожної деталі. Чудовим прикладом є BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING», - заявляє Олівер Беркінг, власник і директор ROBBE & BERKING у п'ятому поколінні. Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер концерну BMW Group, додає: «Під час першого відвідування ROBBE & BERKING особливе враження на мене справила унікальна і відповідне традиціям ручна робота, а також прагнення до оптимальних рішень. Саме це відрізняє результат нашої співпраці».

BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING.

Спільне розуміння естетики, розкоші та елегантності в BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING приймає незвичайну форму. BMW 7 серії уособлює задоволення від водіння, солідність і елегантність. Флагман BMW пропонує унікальну технологію приводу і неповторний комфорт, поєднання ексклюзивної ручної роботи з одним з найдинамічніших автомобілів класу люкс. «У BMW Individual 760Li Sterling відображена душа ручної роботи. Виразні поверхні в екстер'єрі та інтер'єрі, а також вишукана шкіра BMW поєднуються з доведеними до досконалості срібними поверхнями ROBBE & BERKING і створюють унікальний твір мистецтва», - каже Карім Хабіб, шеф- дизайнер BMW. Дизайнери BMW і майстри ROBBE & BERKING розповіли , що при створенні BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE & BERKING їх надихали майстерна робота один одного. «Вироби з срібла чудово виглядають в автомобілі. Спочатку ми перейнялися настроєм і особливостями створення срібних виробів у майстерні, щоб потім перенести їх в автомобіль», - так Мартіна Штарке, один з провідних співробітників відділу колористики і матеріалів BMW, розповідає про початок співпраці. Благородне срібло надає інтер'єру і екстер'єру BMW Individual 760Li Sterling неповторний блиск і робить його особливим автомобілем , який коли-небудь був випущений BMW Individual. Характер BMW Individual 760Li Sterling розкривається тільки при найближчому розгляді, у відповідності зі стриманим розумінням розкоші і ексклюзивності. Олівер Беркінг пояснює переваги срібла перед іншими металами: «Унікальний теплий блиск, який відразу вкаже знавцю, що це срібло, а не хром або полірований алюміній». У BMW Individual 760Li Sterling типові елементи екстер'єру виготовлені зі срібла. «Ніздрі» BMW, бічні декоративні елементи з вказівкою на потужний двигун V12, а також планка задньої частини, назва моделі і насадки на випускні патрубки виготовлені з типовим для ROBBE & BERKING масивним сріблення. Емблеми BMW на капоті і кришці багажника зроблені з стерлінгового срібла 925 проби. Яскравою особливістю є логотип BMW, який експерти ROBBE & BERKING вручну покрили білою і синьою емаллю. Напис ROBBE & BERKING на задній стійці, а також написи ROBBE & BERKING Sterling і BMW Individual на посрібленій декоративної планці ззаду свідчать про спільну роботу двох компаній. Колір обробки Singapore Grey створює контраст з срібними елементами і виглядає стримано і солідно.

Martelé - вища форма мистецтва художнього кування по сріблу.

Про розкішну атмосферу в салоні свідчать майстерно виконані ручки дверей. Вставки з стерлінгового срібла, виконані в техніці Martelé, прикрашають ручки чотирьох дверей. На порогах знаходиться напис ROBBE & BERKING. Всі декоративні планки в салоні також виготовлені з масивного стерлінгового срібла 925 проби в техніці Martelé. Техніка Martelé, звана також «удар молотка», є однією з найстаріших і найскладніших в куванні срібла. Вибиті молотком поглиблення багаторазово заломлюють світло, призводять поверхню металу в органічний рух і одночасно прикрашають її. Для цього дзеркально полірований лист обробляють спеціальним срібним молотком. Важливо, щоб удар не припадав двічі в одне місце і вся поверхня була вкрита ударами однакової сили. Один невірний удар - і лист срібла стане непридатним до подальшої обробки. Завдяки використанню техніки Martelé виникають м'яко зігнуті грані, які надають салону BMW Individual 760Li Sterling особливий блиск. Всі поверхні Martelé складаються з масивного стерлінгового срібла 925 проби, з клеймом ROBBE & BERKING, гравіюванням у вигляді півмісяця і корони. Їх ставлять тільки на вироби з чистого срібла. На декоративних поверхнях BMW Individual 760Li Sterling є гравіювання з півмісяцем - міжнародним символом срібла, короною (емблемою Німеччини) і клеймом майстра мануфактури. На підголівниках також вишиті півмісяць і корона. Оздоблення дрібнозернистої шкірою Merino BMW Individual Amaro Brown є ексклюзивним варіантом , доступним для автомобілів BMW. Для контрасту салон оббитий шкірою Opal White. Додаткова шкіряна обробка бічних панелей підстав сидінь, передньої і задньої стійок автомобіля, сонцезахисних козирків і дверних прорізів підкреслює вишуканий характер салону. Завершує оформлення інтер'єру оббивка стелі з алькантари Amaro Brown. В оформленні салону є елемент, який є даниною поваги до майже 140-річної традиції виготовлення срібних виробів ROBBE & BERKING. Над центральним тунелем задній частині салону розташовуються дві срібні чаші і графин, які створюються індивідуально для цієї моделі.

BMW Individual.

Вже більше 20 років підрозділ BMW Individual представляє високі стандарти якості. За допомогою вишуканих матеріалів і квітів, що не входять в стандартну комплектацію, клієнт може надати своєму автомобілю особливі риси. У програму BMW Individual включені послуги майстерні, а також колекція, яка є основною пропозицією. У неї входять підібрані до моделей елементи оснащення та дизайну, в тому числі ексклюзивні лакофарбові покриття, високоякісні варіанти шкіряної обробки і планок салону. BMW Individual виконує замовлення, що виходять за рамки колекції. Є можливим виконати будь-яке побажання клієнта, якщо воно не суперечить вимогам безпеки, характеру бренду або законодавству. Над образом індивідуального автомобіля-мрії працюють фахівці BMW, які створюють неповторні твори мистецтва з індивідуальним характером.

ROBBE & BERKING.

Срібна мануфактура ROBBE & BERKING заснована в 1874 році, і зараз цим сімейним підприємством у п'ятому поколінні керує Олівер Беркінг. Якість кожної речі визначає майстерність коваля по сріблу, а не обмежені можливості серійного виробництва. ROBBE & BERKING стала найбільшим в світі виробником срібних столових приладів. Ковалі по сріблу Ніколаус Крістоф Роббе і його зять Роберт Беркінг розраховували тільки на себе і власну майстерність. З кожним роком число шанувальників їхньої творчості зростала. У 1985 році Олівер Беркінг почав роботу на підприємстві. Сьогодні він продовжує традиції знаменитої срібною мануфактури. Цінителі в усьому світі вважають роботи ROBBE & BERKING неперевершеними шедеврами мистецтва кування по сріблу. Срібло ROBBE & BERKING використовується в кращих ресторанах і готелях, а також на найбільших у світі приватних яхтах.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019