29 жовтня розпочинається Гра «Volvo Ocean Race»! Навколосвітня регата на вашому робочому столі
29.10.2011

Переможець гри «Volvo Ocean Race» 2011-12, яка дозволить інтернет-користувачам взяти участь у віртуальних навколосвітніх перегонах на яхті Volvo Open 70 за маршрутом реальної регати, отримає новенький Volvo XC60!

Точнісінько так само, як і команди яхтсменів-професіоналів світового класу, що беруть участь у справжній Volvo Ocean Race, гравці будуть використовувати метеорологічні дані у режимі реального часу, які мають допомогти їм обрати найшвидший курс та оптимальну комбінацію вітрил для того, щоб віртуальні яхти здійснили навколосвітню мандрівку якнайшвидше.

Ця оновлена гра, створена компанією United Games, яка спеціалізується на багатокористувацьких інтернет-іграх, стартує 29 жовтня – у день портових перегонів в Аліканте. Порівняно зі своєю попередньою версією, яка зібрала 220 000 гравців під час Volvo Ocean Race 2008-09, гра цього сезону була значно дороблена і розширена.

Головний виконавчий директор United Games Марейн Харінк (Marijn Harinck) каже:

«Ми з великим ентузіазмом представляємо цю гру всім  шанувальникам регати. З часів попередньої віртуальної версії гри «Volvo Ocean Race» відбулося багато змін. Мав місце бурхливий розвиток соціальних мереж, Twitter перетворився на канал новин номер один. Враховуючи все це, наш колектив створив сучасну гоночну гру, в якій гравці можуть спробувати свої сили в навігації яхти Volvo Open 70 у водах світового океану.

Остання версія гри мала величезний успіх, хоча ми вважаємо, що гра «Volvo Ocean Race» 2011-12 буде на голову вище усіх ігрових стимуляторів вітрильних перегонів. Завдяки інтеграції з Facebook та зручності використання на мобільному телефоні ми можемо запевнити, що підключення до гри та управління вашою віртуальною яхтою стануть простішими. Але знайте, що у вас також стане більше суперників: на воду буде випущено понад 500 000 яхт».

Грати у версію 2011-12 можна буде на Facebook та на сайті Volvo Ocean Race, а також на декількох сайтах, що спеціалізуються на випусках новин та освітленні спортивних подій. Вперше гравці також матимуть доступ до гри на своїх iPhone або пристроях з Android.

Гравці на Facebook зможуть відмічати друзів та порівнювати свої результати з результатами інших, а також ділитися інформацією про гру з іншими користувачами Facebook. Вбудована панель «Friend Bar» в інтерфейсі гри дозволить гравцям створювати власні спільноти та взаємодіяти з ними у ході гри. Гравці також зможуть відправляти повідомлення прямо з гри на Facebook і Twitter.

Завдяки іншим оновленням гра буде працювати значно швидше, ніж раніше, і дозволить новачкам швидко освоїтися і набути майстерності, але водночас буде достатньо складною для більш досвідчених гравців. Участь у грі безкоштовна, але гравці матимуть можливість купувати додаткові кредити для доступу до спеціальних функцій та інформації.

На додачу до головного призу – Volvo XC60 – є нагорода і для гравця, що посяде друге місце. Він отримає ексклюзивний годинник, наданий IWC Schaffhausen, офіційним хронометристом Volvo Ocean Race та однойменної гри.

Призом за третє місце стане VIP-квиток на автоперегони Формула-1, який включатиме проживання і доступ до паддоку пілотів. Цей приз забезпечується компанією DHL, що  надає послуги з логістики для Volvo Ocean Race

Під час перегонів також буде роздано низку додаткових ексклюзивних призів, включаючи VIP-тури до селищ регати у портах, в яких зупинятимуться яхти, та прогулянки на яхтах Volvo Open 70, а також подарунки з атрибутикою регати й іншу сувенірну продукцію.

Директор з комунікацій Volvo Ocean Race Джон Бремлі (Jon Bramley) зазначив: «Інтеграція з Facebook і Twitter, а також те, що у гру можна буде грати на декількох популярних сайтах новин та спортивних подій, плюс на мобільному телефоні, значно збільшить її популярність. Volvo Ocean Race вже зараз має понад 50 000 фанатів у Facebook, і ми радо очікуємо появи нових прихильників після запуску гри».

Ще до початку Етапу 1 Volvo Ocean Race 2011-12 (маршрут: Аліканте (Іспанія) - Кейптаун (ПАР)), що відбудеться 5 листопада, гравці матимуть два шанси спробувати нову гру під час відкритих бета-перегонів з 14 по 18 жовтня та офіційних тренувальних перегонів з 29 жовтня по 2 листопада.
Розклад Volvo Ocean Race:
29 жовтня – старт офіційних тренувальних перегонів
2 листопада – фініш офіційних тренувальних перегонів
5 листопада – старт Етапу 1: Аліканте (Іспанія) – Кейптаун (ПАР)

Посилання на гру «Volvo Ocean Race»:
Офіційний сайт: http://www.volvooceanracegame.org/
Сторінка на Facebook: http://www.facebook.com/VolvoOceanRaceGame
Twitter: http://twitter.com/oceanracegame

Додаткову інформацію про Volvo Ocean Race ви знайдете на http://www.volvocceanrace.com/Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017